Güvenevler Mahallesi 29063 Nolu Sokak No:18 Ay Plaza - Şehitkamil / Gaziantep
title icon
DOLAR

ALIŞ: 5,71 - SATIŞ: 5,72

title icon
EURO

ALIŞ: 6,32 - SATIŞ: 6,33


GAZİANTEP’TE ÇOK GÜZEL ANILARIMIZ VAR


GAZİANTEP’TE ÇOK GÜZEL ANILARIMIZ VAR

Kayserispor Teknik Direktörü Hakan Kutlu dün takım kafilesiyle birlikte Gaziantep’e gelerek Gaziantepspor maçı öncesi son antrenmanını Gaski Tesisleri’nde gerçekleştirdi. 
BÜYÜKŞEHİR’E TEŞEKKÜR ETTİ
Gaziantep’te çok güzel anılarının olduğunu ve tekrar uzun zaman sonra Gaski Tesisleri’nde çimlere basmanın farklı bir duygusunu yaşadığını belirten Kutlu; “ Bir yılı aşkın süre burada çalıştık. Çok güzel anılarımızda var. Oyuncu arkadaşlarımız, kulüp personeli, herkesle iyi iletişimimiz vardı. Tabi futbolda böyle ayrılıklar olabiliyor. Biz de çok iyi izler hatıralar Gaziantep’e bırakarak burdan ayrıldık. İnşallah onlarda başarılı olur. Bize antrenman yapmak için kapılarını açtıkları için Büyükşehir Gaziantepspor yönetim kuruluna teşekkür ederiz” 
İNŞALLAH BİZİM İÇİN BAŞLANGIÇ OLUR
Şimdi bizde oyun olarak çok iyi şeyler ortaya koyduk geriye baktığımız yedi haftada. Ama çok zorlu bir fikstürle başlamıştık. Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş Bursa gibi dört şampiyon olmuş takımla ilk 7 hafta da oynamak çok zordu. Ama oyun olarak iyi şeyler ortaya koyduk. Gaziantepspor karşısında ve sonraki maçlarda da aynı oyunu ortaya koyup güzel sonuçlar almak istiyoruz. Yarın inşallah bizim için bir başlangıç olur. “ dedi.

 
  •  

 

Gaziantep Radyo Televizyon

BENZER HABERLER

Gaziantep Radyo Televizyon

İletişim Bilgilerimiz

Telefon numaramızdan ve mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

+90 342 230 36 36

info@grt.com.tr