Güvenevler Mahallesi 29063 Nolu Sokak No:18 Ay Plaza - Şehitkamil / Gaziantep
title icon
DOLAR

ALIŞ: 5,75 - SATIŞ: 5,76

title icon
EURO

ALIŞ: 6,33 - SATIŞ: 6,34


Büyükşehir Gaziantepspor Başkanı Osman Toprak GRT’ye özel konuştu


Büyükşehir Gaziantepspor Başkanı Osman Toprak GRT’ye özel konuştu

Geçen iki haftada alınan 4 puanın iyi olduğunu ve her geçen gün daha iyiye giden bir takım olacaklarını söyledi. Göztepe karşısında 3 puanı kaçıran taraf olduklarını ifade eden Toprak; Biz şu an da lig sonunu düşünmüyoruz. Haftalık maçları nasıl iyi bir netice alırız nasıl galip gelirizin planlaması içindeyiz. Dolayısıyla Ligin ilk haftasında oynamış olduğumuz Göztepe maçı aslında bizim ilk yarıda maçı koparabileceğimiz farklı bir skorla ikinci yarıya başlayabileceğimiz maçtı. Ancak bazen futbolda şans gerekiyor. Şans en önemli faktörlerden bir tanesi. 1-0 iken ikinci yarıda şanssız bir gol neticesinde 1-1 olduk.
FUTBOLCULARIMI VE HOCAMI TEBRİK EDİYORUM
Bandırma karşısında futbolcuların sahada iyi mücadele ederek haklı bir galibiyet elde ettiğini belirten Toprak; Geçen haftaki maçta daha güzel bir performans sergiledi takım. Ben futbolcularımı ve hocamı tebrik ediyorum. Güzel bir netice ile İzmir’den döndüler. 2 maçta 4 puan güzel bir netice. Aslında 6 puan da olabilirdi elimizden kaçtı. Bundan sonraki süreçtede önümüzdeki maça bakıyoruz. Adana Demirspor karşısında güzel bir futbolla Gaziantepli sporseverlerin karşısına çıkacağız. Güzel bir netice alacağız diye ümit ediyorum. 
TAKIM RUHU ÇOK ÖNEMLİ
Takım içerisinde hem genç futbolcular başarıya aç futbolcular kendisini burada kanıtlamak için daha iyi noktalarda oynamak isteyen futbolcularımız var. Hem de geçen yıl içerisinde şampiyonluk yaşamış takımlardan gelen futbolcular var. Bunların böyle bir harmanlaması oldu. Kamp dönemi çok güzel ve verimli geçti. Futbolcuların birbiriyle kaynaşması çok önemli biliyorsunuz. İnsanlar, futbolcular ne kadar yetenekli olurlarsa olsunlar takım ruhunu yakalanmadıktan sonra birlikte hareket edilmedikten sonra birbirlerini tanımadıktan sonra hangi pozisyonda hangi futbolcunun ne yapabileceğini bilmezse dolayısıyla bireysel yetenekler takım halinde sahaya yansıyamayabiliyor. Kampta güzel bir çalışma dönemi geçirdik. Hazırlık maçları oynadık. İnşallah her hafta takımımız üzerine kalite anlamında koyarak artarak devam edecektir ümidindeyiz. 
ADANA İLE KARDEŞ İLİZ
Geçtiğimiz günlerde kim olduğu belli olmayan bir kullanıcının Büyükşehir Gaziantepspor adı ile açtığı twetter hesabından Adana Demirspor taraftarlarına karşı kışkırtıcı paylaşımlarda bulunmasınada değinen Başkan Toprak; “Maalesef bizim kulübün fan sayfası olarak açılmış olan fakat kim tarafından kullanıldığını bilmediğimiz bir kullanıcının yazmış olduğu şeyler Adana Demirspor taraftarı ve yöneticileri tarafından tepki topladı. Bu twitter adresinin bizim kulübümüzle bir bağlantısı yok. Resmi sayfamız zaten birtane twitter ve facebook sayfamız var. Biz Adana Demirspor ile komşu, kardeş iliz. Tabiki her iki takımda sahada elinden geldiği kadar iyi mücadele edip galip gelmek isteyecek. Bu sporun doğasında var ama hiç bir şekilde düşmanlık beslemiyoruz. Sportif centilmenlik neyi gerektiriyorsa Adana Demirspor futbolcularını ve taraftarlarını Gaziantep’te misafir edeceğiz. Maçın sonucu ne olursa olsun aynı misafirperverlikle Adana’ya uğurlayacağız. “ şeklinde konuştu.

Gaziantep Radyo Televizyon

BENZER HABERLER

Gaziantep Radyo Televizyon

İletişim Bilgilerimiz

Telefon numaramızdan ve mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

+90 342 230 36 36

info@grt.com.tr