Güvenevler Mahallesi 29063 Nolu Sokak No:18 Ay Plaza - Şehitkamil / Gaziantep
title icon
DOLAR

ALIŞ: 5,75 - SATIŞ: 5,76

title icon
EURO

ALIŞ: 6,33 - SATIŞ: 6,35


ORKAN UÇUYOR
ORKAN UÇUYOR

ORKAN UÇUYOR

Geçtiğimiz sezonun son haftalarında yaşadığı şanssız sakatlık sonucu kısa bir süre takımdan ayrı kalan ancak sezonuda kapatan Orkan Çınar’ın Galatasaray ya da Trabzonspor’a imza atabileceği öğrenildi. 

Gaziantepspor ile hazırlık maçlarında oynamayan ve takımdan ayrı olarak idmanlarını sürdüren Orkan Çınar’ın özel olarak hazırlandığı bildirildi. Kendisine yakın çevrelere (arkadaşlarına) Galatasaray ya da Trabzonspor takımlarından birine imza atacağını söylediği öğrenildi. 

GALATASARAY BASTIRIYOR

Beşiktaş’ında istediği oyuncular arasında yer alan ancak yapılan görüşmelerden bir sonuç çıkmamasıyla birlikte Orkan Çınar’dan vazgeçen Kara Kartal’ın yanı sıra Galatasaray ve Trabzonspor’da girişimlerini sürdürdüğü belirtildi. Önümüzdeki 5 yılın kadrosunu kurmak için düğmeye basan İstanbul ekibi Gaziantepspor kulübüyle temasını sürdürüyor. Önceki gün İstanbul’da Plaza otel’de bir araya gelen Galatasaray yetkilisi ve Orkan’ın menajeri Sezer Bravo’nun görüşmesinde olumlu aşamalar kaydedildiği ve tek sorunun kırmızı-siyahlıların istediği bonservis bedeli olduğu öğrenildi. 

Gaziantep Radyo Televizyon

BENZER HABERLER

Gaziantep Radyo Televizyon

İletişim Bilgilerimiz

Telefon numaramızdan ve mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

+90 342 230 36 36

info@grt.com.tr