Güvenevler Mahallesi 29063 Nolu Sokak No:18 Ay Plaza - Şehitkamil / Gaziantep
title icon
DOLAR

ALIŞ: 5,73 - SATIŞ: 5,74

title icon
EURO

ALIŞ: 6,33 - SATIŞ: 6,34


' 10 dakikada transfer oldum '
' 10 dakikada transfer oldum '

' 10 dakikada transfer oldum '

Büyükşehir gibi hedefi olan ve iyi yönetilen bir kulüpte oynayacak olmaktan dolayı mutluluk duyduğunu ifade eden Marinkovic Gaziantep’ten teklif geldiğinde sadece 10 dakikalık bir görüşme sonrası buraya gelme kararı aldığını söyledi. Kojic ve Raspopoviç’inde Büyükşehir Gaziantepspor’a gelmesinde büyük rol oynadığını belirten Marinkovic” Hayatımda birşeylerin değişme zamanı gelmişti ve bende tercihimi Büyükşehir’den yana yaptım” dedi.

HAYATIMDAKİ ANLIK KARARLARDAN BİRİ OLDU

Büyükşehir Gaziantepspor’dan teklif geldiğinde kısa süre içerisinde fazla düşünmeden karar verdiğini ifade eden tecrübeli oyuncu Marinkovic; “Buradan bana teklif geldiğinde sadece 10 dakika düşündüm. Ve ilk olarak bende oluşan duygu Büyükşehir Gaziantepspor’a gelmek yönündeydi. Kojic ve Raspopoviç ile konuştum. Onlar bana buranın çok iyi olduğunu ve oynayabileceğim huzurlu ve sorun olmayan nadir kulüplerden biri olduğunu söylediler. Benim içinde bu görüşmeden sonra artık hayatımda birşeylerin değişmesinin gerektiğini kendi kendime söyledim. Ve nitekim hayatımda en çabuk karar verdiğim anlardan biri oldu. “

MÜCADELEYE 

YÖNELİK FUTBOL VAR

 

Avrupa Futbolu ile Türkiye’de oynanan futbol arasında pek bir kalite farkı yok. Tek fark şu Avrupa’da teknik ve taktiğe dayalı futbol oynanıyor ancak Türkiye’de koşu ve mücadeleye yönelik bir oyun stili hakim.

 

UYUM SORUNUNU ATLATTIM

 

Benim buraya geleli 1 ay oldu. Ve kısa süre içerisinde uyum sorununu atlattığımı düşünüyorum. Antrenmanlar Avrupa’ya göre yani daha önce oynadığım kulüplerde dahil burada daha sert geçiyor.

 

İYİ İŞLER YAPACAĞIZ

 

Her futbolcunun tabiki oynadığı takımda bir hedefi vardır. Ve bu hedef kulübünün başarılı olmasıdır. Çünkü geçimini buradan sağlıyor olması bunu sağlayan sebeptir. Benimde hedefim oynadığım süre içerisinde en iyi katkıyı sağlayarak takımımın hedefe yürümesinde etkili olmaktır. Yapacağım asistler ve goller beni sezon içerisinde mutlu edecek diğer faktörler olacaktır. Ben inanıyorumki biz bu sezon bu takımla iyi işler yapacağız.

 

AİLEM GAZİANTEP’E GELECEK

 

Buraya gelmek için yaptığım tüm görüşme yaklaşık 10 dakika sürdü ve bu süre sonrasında anlaşma sağladık. Sonrasında ise ailemle görüştüm ve onlara Gaziantep’e gideceğimi söyledim. Onlarda zaten karşı çıkmadılar yani problem etmediler böylelikle uçağa atlayıp Gaziantep’e geldim. Zaten ev işini hallettikten sonra ailemde buraya gelecek.

 

RONALDO’YU BEĞENİYORUM

 

Dünya futboluna geçmişten bu yana damga vurmuş bir çok yıldız futbolcu var. Ancak ben şu an futbol oynadığım dönemide içine katarsak Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo’yu çok beğeniyorum. Onun Dünya futbolu içerisinde çok ayrı bir yeri olduğunuda düşünüyorum. O yüzden her çaylak Ronaldo gibi büyük bir yıldız olmak ister.

 

TARAFTAR ARKAMIZDA 

DURSUN YETER

 

Gaziantepli sporseverlerede Topuk Yaylası’ndan bir mesaj gönderen Nenad Marinkovic taraftarlardan sabır istedi. Yeni bir takım olduklarını dile getiren Marinkovic; “Taraftardan tek isteğim yeni takımız bizim arkamızda dursunlar. Bizim de hedefimiz takımı üst lige çıkarmak. Onlarında sabrı ve desteğiyle bu işi başaracağımıza inanıyorum.” Şeklinde konuştu. 

Gaziantep Radyo Televizyon

BENZER HABERLER

Gaziantep Radyo Televizyon

İletişim Bilgilerimiz

Telefon numaramızdan ve mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

+90 342 230 36 36

info@grt.com.tr