Güvenevler Mahallesi 29063 Nolu Sokak No:18 Ay Plaza - Şehitkamil / Gaziantep
title icon
DOLAR

ALIŞ: 5,73 - SATIŞ: 5,74

title icon
EURO

ALIŞ: 6,33 - SATIŞ: 6,34


Kojic iddialı!
Kojic iddialı!

Kojic iddialı!

Yeni sezonda atacağı gollerle takıma önemli katkı sağlayacağını ifade eden Büyükşehir’in golcü oyuncusu Nemanja Kojic rakip takımların korkulu rüyası olacağını söyledi. Bu sezon en az 20 gol hedeflediğini belirten Kojic; “ Ben şu ana kadar hep başarıya hedefe odaklı takımlarda oynadım.

Büyükşehir’de benim ve ailemin alıştığı, sevdiği, benimsediği bir kulüp oldu. Gaziantep’ta olmaktan mutluyuz. Bu sezon gollerimle adımdan söz ettirerek takımımın süper lige çıkmasında önemli katkı sağlayacağım” dedi.

SÜRE VERİLMESİ LAZIM

Bülent Bölükbaşı iyi insan. Hocaya süre verilmesi lazım. Geçtiğimiz sezonda sportif direktördü ve iyi anlaşıyorduk. Bu sezon Bülent hoca ile başarılı olacağımıza inanıyorum. Çok iyi bir kadro kuruldu. Onun tecrübelerinden mutlaka faydalanacağız.

TÜRKİYE’Yİ ÇOK SEVİYORUM

Türkiye’yi çok seviyorum. Olaylara gelince ne ben ne ailem korkuyor. Sırbistan’da her 4 yılda bir böyle olaylar zaten oluyor. O yüzden alışığız. Türkiye güvenilir bir ülke. Terör dünyanın her yerinde var. Türkiye’ye gelip görmeden dışarıdan insanların konuşmasınıda doğru bulmuyorum.

SÜPER LİG İÇİN GELMİŞTİM

Ben Türkiye’ye Süper Lig’de oynamak için geldim. O yüzden Süper Lig’de bir takımda oynamak isterim. Türkiye’de çok kalitali takımlar ve oyuncular var. Bu Liglerin kalitesini artırıyor. Özellikle Türkiye Süper Lig’i Avrupa’da sayılı ligler arasında. Bu kalite izlenme oranınıda yükseltiyor. Ben de önümüzdeki yıllarda Süper Lig’de bir takımda forma giymek isterim.

TARAFTAR BİZİ YALNIZ BIRAKMASIN

Taraftar başarılı olmanızda en önemli etken. Onlar arkanızda olduğu zaman daha farklı sonuçlar alabilirsiniz. Geçen sene bir çok maçımızda eğer taraftarımız olsaydı belki sezon sonunda rahatlıkla play-off potası içerisinde olabilirdik. Ancak geçmişi konuşmanın bir anlamı yok. Bu sezon taraftarımızdan Gaziantep Halkı’ndan beklentimiz büyük. Onların desteğiyle iyi işlerin altına imza atabiliriz.

AİLEMLE VAKİT GEÇİRİYORUM

Antrenman ve maçlardan fazla boş vaktimiz olmuyor. Sürekli çalışıyoruz. Çünkü başarılı olmamız için boş zamanınız fazla olmayabiliyor. Biz bunu tabiî ki dert etmiyoruz. Çünkü buradan karnımızı doyuruyoruz. Boş zamanlarımda ailem ve çocuklarımla vakit geçirmeyi seviyorum. Sosyal aktivite durumlarımıda ailemle yapmayı seviyorum. “ şeklinde konuştu.

BAŞKAN BENİ ARADI

Büyükşehir’e gelirken bir çok takımdan teklif geldiğini ancak kendisinin Büyükşehir’i tercih ettiğini belirten Kojic; “Sırbistan’tan ve farklı liglerden teklifler vardı. Ancak Büyükşehir Gaziantepspor’a alışmıştım ve başkan beni aradı görüştük bende buraya tekrar geldim.

GOL SAYIMI ARTIRIRIM

Takım iyi oynarsa başarı yakalarız. Ben de takım iyi oynadığı zaman tabiî ki gol sayımıda artırırım. Sezon içerisinde çok hocanın değişmesini ben sevmiyorum. Bu durum beni olumsuz şekilde etkileyebiliyor. Nitekim geçtiğimiz sezon gol sayımı iki katı yapabilirdim. Bundan kaynaklı oldu diyebilirim. Çünkü her hoca farklı sistem uyguluyor. O yüzden bu durum beni etkiledi diyebilirim.

Gaziantep Radyo Televizyon

BENZER HABERLER

Gaziantep Radyo Televizyon

İletişim Bilgilerimiz

Telefon numaramızdan ve mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

+90 342 230 36 36

info@grt.com.tr