Güvenevler Mahallesi 29063 Nolu Sokak No:18 Ay Plaza - Şehitkamil / Gaziantep
title icon
DOLAR

ALIŞ: 5,75 - SATIŞ: 5,76

title icon
EURO

ALIŞ: 6,33 - SATIŞ: 6,34


Şahinbeyli Enes gururumuz oldu!
Şahinbeyli Enes gururumuz oldu!

Şahinbeyli Enes gururumuz oldu!

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Enes Güneş, 130 Kulübün ve 2.500 sporcunun katıldığı turnuvada 30 kilogramda kendi sıkletinde 200 sporcunun içerisinden Türkiye üçüncüsü oldu.

SPORA ÖNEMLİ YATIRIMLAR YAPTIK

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulüp Başkanı Cuma Güzel, amatör sporlara belediye olarak önemli yatırımlar yaptıklarını belirterek: “Şahinbey Belediyesi olarak spora önemli yatırımlar yaptık. Ampute futbol takımımız ligde fırtına gibi esiyor. Taekwondocularımız önemli başarılar elde ediyor. Şahinbey Belediyesi olarak gençlere ve spora olan yatırımlarımız sürecek.” dedi.

ÇALIŞMALARIMIZ YOĞUNLAŞTI

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulüp Antrenörü Mehmet Fatih Bindar: “Türkiye çapında 2.500 sporcu içerisinde büyük bir başarıya imza atan sporcumuzu tebrik ediyorum. Millî takım seçmesinde başarı göstereceğimize inanıyorum. Çalışmalarımız yoğunlaştı. Emeklerimiz boşa gitmeyecektir. Bu güce sahibiz. Desteklerinden dolayı Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’na ve Kulüp Başkanımız Cuma Güzel’e çok teşekkür ederim.“ dedi. BÜLTEN

Gaziantep Radyo Televizyon

BENZER HABERLER

Gaziantep Radyo Televizyon

İletişim Bilgilerimiz

Telefon numaramızdan ve mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

+90 342 230 36 36

info@grt.com.tr