Güvenevler Mahallesi 29063 Nolu Sokak No:18 Ay Plaza - Şehitkamil / Gaziantep
title icon
DOLAR

ALIŞ: 5,73 - SATIŞ: 5,74

title icon
EURO

ALIŞ: 6,33 - SATIŞ: 6,34


Büyükşehir Gaziantepspor’un yeni transferi net konuştu
Büyükşehir Gaziantepspor’un yeni transferi net konuştu

Büyükşehir Gaziantepspor’un yeni transferi net konuştu

 7 yaşında Bulgaristan’dan Türkiye’ye göç ettiklerini ifade eden Efendioğlu ailesinin isteği üzerine hem futbolu hem de öğrenimini tamamladığını söyledi. Bülent hoca ile şampiyonluk yaşamak istediğini belirten Efendioğlu boş zamanlarda neler yaptığınıda gazetemize anlattı.

ZAMAN ZAMAN BULGARİSTAN’A GİDİYORUM

Futbola küçük yaştan bu yana hevesli olduğunu ve ailesinin desteğiyle şu an bu işi yaptığını ve anne ve babasına minnettar olduğunu belirten tecrübeli oyuncu Rıza Efendioğlu;Bulgaristan Kırcaali Doğumluyum. 7 yaşındaydım ailemle birlikte Türkiye’ye geldim. Bulgaristan’dan göç ederek geldik. Orada yaşıyan Türklerdik. O zamandan bu yana buradayız. Zaman zaman gelip gidiyorum.

İŞİMİ ÇOK SEVİYORUM

Ben zaten hevesliydim. Ailem okumamı istiyordu. İkisini bir arada götürmeyi denedim ve becerebildim. Üniversiteyide bitirdim. Ailem ilk başta karşı çıksada benim isteğimle arkamda durdular. İşimi çok seviyorum.

PTT 1.LİG’İ GEÇ YAKALADIM

Amatör takımda başladım ondan sonra Türkiye’de değişik takımlarda oynadım ve son olarakta Büyükşehir Belediyespor’a transfer oldum. PTT 1.Lig’i geç yakaladım. Oynadığım takımlarda şampiyonluklar yaşadım inşallah buradada şampiyonluk yaşarız. Sezon başında Ali Güneş ile de görüştüm. Burada hedef  olduğunu ve güzel bir kadro kurulduğunu hedefin olduğunu takımın kadrosuna bakıldığında görüyorsunuz.

BOŞ VAKİTLERİN DENE YAPIYOR

Genelde ailemle vakit geçiriyordum. Gezmeyi tozmayı severim. Bilardo oynarım, sinema izlerim, masa tenisi oynarım. Arkadaşlarımla sohbet etmeyi çok severim.

ŞAMPİYONLUK YAŞAMAK İSTİYORUM

Tabiki milli takım hayalimdi ama belli bir yaşa geldim. Dediğim gibi şu an itibariyle Büyükşehir Belediyespor’un başarısı. Burada şampiyonluk yaşamak istiyoruz. İnşallah bunu başarıp sonrasında tabi ne olacağını bilmiyorum.

FARKLI İŞLERDE YATIRIM YAPTIM

Bırakan arkadaşlarlada konuşuyoruz. Onlarında söyledikleri kendimize göre bir yatırım yapıyoruz. İş hayatında olmayan arkadaşlarımız futboldan sonra herhangi başka bir iş yapmadıkları için sıkıntı yaşayabiliyorlar. Şu an birkaç yatırım yaptım ve futbolu bıraktıktan sonrada yapmayı düşünüyorum. Antrenörlük yapmayıda istiyorum.

ALTINORDU’NUN BENİM İÇİN AYRI BİR YERİ VAR

Altınordu’nun benim için ayrı bir yeri vardır. Çocukların gelişimi açısındanda önemli işler yapıyorlar. Orada olmak isterim açıkçası. Böyle bir yapının içerisinde olmak isterim.

BÜLENT BÖLÜKBAŞI';NA ÖVGÜLER

Hocamız diye söylemiyorum hakikatan abi kardeş ilişkisi içerisinde geçiyor sohbetlerimiz. Bülent hocamız sağolsun bize yaklaşımları çok iyi. Gerçekten çok karakterli ve düzgün bir hocamız. Antrenmanlar çok zevkli geçiyor. Futbolun içinden geldiği için oyuncuların neyi isteyip istemediğini biliyor. İnşallah başarılı olur. Gerçekten bu camiada düzgün ve karakterli yapı çok az. Bülent hocada bu az çoğunluğun içerisinde. İnşallah hocamızla beraber ilk şampiyonluğunu yaşatır ve üst lige takımı çıkartırız. “ şeklinde konuştu. 

Gaziantep Radyo Televizyon

BENZER HABERLER

Gaziantep Radyo Televizyon

İletişim Bilgilerimiz

Telefon numaramızdan ve mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

+90 342 230 36 36

info@grt.com.tr