Güvenevler Mahallesi 29063 Nolu Sokak No:18 Ay Plaza - Şehitkamil / Gaziantep
title icon
DOLAR

ALIŞ: 5,71 - SATIŞ: 5,72

title icon
EURO

ALIŞ: 6,32 - SATIŞ: 6,33


ŞEHiTKAMiLLi TEKNİK ADAMLAR YETENEK AVINDA
ŞEHiTKAMiLLi TEKNİK ADAMLAR YETENEK AVINDA

ŞEHiTKAMiLLi TEKNİK ADAMLAR YETENEK AVINDA

Şehitkamil Belediyesi ve Şehitkamil Belediye Spor Kulübü işbirliği ile organize edilen 2016 Yaz Futbol Spor Okulu, 3 farklı tesiste 450’yi aşkın sporcunun katılımıyla devam ediyor. Geçtiğimiz dönemlerde yetiştirdiği sporcular ve elde ettiği sportif başarılarla adından sıkça söz ettiren yeşil-siyahlı kulübün futbol branşı altyapısında görev yapan teknik adamları, yaz spor okulu dönemini de mümkün olduğu kadar iyi değerlendirebilmek adına çalışmalara hız kazandırdı. 2016-2017 sezonunda futbol altyapısında 6 farklı kategoride mücadele edecek olan yeşil-siyahlı kulübün formasını giyebilmek adına antrenmanda yüksek tempo ile çalışan altın kramponlar, çalışmalar dışında kalan zamanlarda kendileri için düzenlenen sosyal etkinlik ve eğlenceli yarışmalarda keyifle zaman geçiriyor.

GAZİANTEP FUTBOLUNA YENİ YILDIZLAR KAZANDIRACAĞIZ

2016 yılı yaz futbol spor okulu çalışmalarıyla ilgili bilgiler veren Şehitkamil Belediyesi Futbol Akademisi Koordinatörü ve yeşil-siyahlı kulübün Futbol Altyapı Sorumlusu Taner Özaykut, “Yaz spor okulu çalışmalarımızı ilçemizin farklı noktalarında yer alan üç tesisimizde sürdürüyoruz. Tesis avantajımız, çalışmalarda farklı yaş ve seviyelere göre grupların oluşmuş olması hem spor okulumuza olan ilgiyi artıyor hem de çalışmaları oldukça verimli kılıyor. Şu anda 450’yi aşkın küçük ve genç yaştaki krampona eğitim veriyoruz. Spor okullarımızda görev yapan tüm antrenör arkadaşlarım, sıcak havaya rağmen çalışmaları büyük bir özveriyle sürdürüyor. Yaz spor okulu süreci boyunca yapacağımız seçme ve taramalarla gerek futbol kulübümüz altyapısına gerek Gaziantep ve Türk futboluna yeni yıldızlar kazandırmaya devam edeceğiz. Spor okulu çalışmalarına katılan tüm sporcularımıza bundan sonraki süreç için başarılar diliyorum”  ifadelerini kullandı.

ŞEHİTKAMİL’DE FUTBOL OYNAMAYI ÇOK SEVİYORUZ

Yaz futbol spor okulunda eğitim gören sporcu öğrenciler, Şehitkamil Belediyesi Futbol Spor Okulu’nda yer almaktan büyük mutluluk duyduklarını dile getirdi. Küçük ve genç yaştaki kramponlar; çalışmaların oldukça verimli geçtiğini, hocalarını çok sevdiklerini, ilerleyen yıllarda profesyonel takımlarda forma giymek istediklerini ifade ederek kendilerine sunulan tüm imkanlar ve spora verdiği büyük destek dolayısıyla Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na teşekkürler etti. BÜLTEN

Gaziantep Radyo Televizyon

BENZER HABERLER

Gaziantep Radyo Televizyon

İletişim Bilgilerimiz

Telefon numaramızdan ve mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

+90 342 230 36 36

info@grt.com.tr