Güvenevler Mahallesi 29063 Nolu Sokak No:18 Ay Plaza - Şehitkamil / Gaziantep
title icon
DOLAR

ALIŞ: 5,74 - SATIŞ: 5,75

title icon
EURO

ALIŞ: 6,33 - SATIŞ: 6,34


Kahraman tekvandocunun spor hayatı bitti...
Kahraman tekvandocunun spor hayatı bitti...

Kahraman tekvandocunun spor hayatı bitti...

Anadolu Öğrenci Birliği Kahramanmaraş Temsilcisi İsmet Doğan, 15 Temmuz FETÖ darbe girişiminde İstanbul Saraçhane Parkı';na çıkmış, darbeci askerler tarafından iki bacağından vurularak yaralanmıştı. Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümü';nden mezun olan milli tekvandocu İsmet Doğan, yaralanması sonucu spor hayatına devam edemeyecek.

 

İsmet Doğan 27 Temmuz Çarşamba günü Gaziantep Havaalanı';nda çok sayıda darbe karşıtı ve dava arkadaşı tarafından karşılandı. Doğan';ı karşılamaya gelenler arasında Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir, Başkan Yardımcısı Yunus Hamallar, Anadolu Öğrenci Birliği Bölge Başkanı Mustafa Kar, Nizip Nedder Başkanı Ayhan Kaplan, İsmet Doğan’ın ailesi ve dava arkadaşları vardı. Doğan, Gaziantep Havaalanı';nda tekbirlerle karşılandı. Ambulansla uçaktan alınan Doğan, daha sonra konvoy eşliğinde Nizip’teki evine uğurlandı.

Konuyla ilgili Anadolu Öğrenci Birliğinden yapılan açıklamada, “Bu vesileyle de bir kere daha darbecileri lanetliyor, bu menfur kalkışmada şehit olanlara Allah';tan rahmet, gazilerimize, yakınlarına ve tüm milletimize sabır niyaz ediyoruz” denildi. İHA

Gaziantep Radyo Televizyon

BENZER HABERLER

Gaziantep Radyo Televizyon

İletişim Bilgilerimiz

Telefon numaramızdan ve mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

+90 342 230 36 36

info@grt.com.tr