Güvenevler Mahallesi 29063 Nolu Sokak No:18 Ay Plaza - Şehitkamil / Gaziantep
title icon
DOLAR

ALIŞ: 5,79 - SATIŞ: 5,80

title icon
EURO

ALIŞ: 6,42 - SATIŞ: 6,43


Sevgi Hastanesi Dünya Fizyoterapistler Günü?nü kutladı
Sevgi Hastanesi Dünya Fizyoterapistler Günü?nü kutladı

Sevgi Hastanesi Dünya Fizyoterapistler Günü?nü kutladı

Özel Gaziantep Sevgi Hastanesi, 8 Eylül Dünya Fizyoterapistler Günü dolayısıyla etkinlik düzenledi. Programda fizyoterapistlere çiçek takdim edilirken, Hastane Müdürü Kenen Kahraman yaptığı açıklamada, sağlık çalışanlarına yönelik olumsuz davranışların son bulması temennisinde bulundu.

Özel Gaziantep Sevgi Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitesi’nde gerçekleşen etkinliğe, Özel Gaziantep Sevgi Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. M. Sefa Yalçın, Hastane Müdürü Kenan Kahraman, hastane doktorları ve fizyoterapistler katıldı. Hastane Müdürü Kenan Kahraman, programın açılışında yaptığı konuşmada 8 Eylül Dünya Fizyoterapistler Günü’nün anlam ve önemine değinerek, “Sizler, dünyanın en zor ve en ulvi meslek gruplarından biri olan sağlık alanı çalışanları olarak hoşgörülü olmak mecburiyetindesiniz. Aynı zamanda hastalarınızla yakın ilişki halinde olmanız ve alanınızda fark yaratmanız, Sizden beklentilerimiz arasında yer alıyor. Muhakkak ki, sizlerin de sorunlarınız var. Sağlık çalışanlarına yönelik olumsuz davranışların düzelmesi, algıların değişmesi umuduyla, 8 Eylül Dünya Fizyoterapistler Gününüzü kutluyorum” dedi. 

FİZYOTERAPİSTLERE ÇİÇEK TAKDİM EDİLDİ

Konuşmaların ardından, Hastane Müdürü Kenan Kahraman ve Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. M. Sefa Yalçın, Fizyoterapist Hüseyin Ataoğlu, Merve Karakuş ve İbrahim Halil Giritlioğlu’na çiçek takdim ettiler. AHMET ATEŞ

Gaziantep Radyo Televizyon

BENZER HABERLER

Gaziantep Radyo Televizyon

İletişim Bilgilerimiz

Telefon numaramızdan ve mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

+90 342 230 36 36

info@grt.com.tr