Güvenevler Mahallesi 29063 Nolu Sokak No:18 Ay Plaza - Şehitkamil / Gaziantep
title icon
DOLAR

ALIŞ: 5,89 - SATIŞ: 5,90

title icon
EURO

ALIŞ: 6,54 - SATIŞ: 6,55


Gülsan Holding'in hastane gurur
Gülsan Holding'in hastane gurur

Gülsan Holding'in hastane gurur

Günlük ortalama 2 bin hasta muayene ve tedavisi gerçekleştiren İnayet Topçuoğlu Devlet Hastanesi, bölge halkının ilgi odağı haline geldi. 

Gülsan Holding tarafından Gaziantep Büyükşehir Belediyesiyle iş birliği yapılarak inşa ettirilen İnayet Topçuoğlu Tıp Merkezi, daha sonra Gülsan Holding ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin ortak girişimleriyle tam teşekküllü devlet hastanesi halene dönüştürülerek birçok branşta hizmet vermeye başladı. Açılışı Maliye Bakanı Mehmet Şimşek tarafından geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen İnayet Topçuoğlu Devlet Hastanesi günde ortalama iki bin hastaya hizmet veriyor. Kadın doğum, dahiliye, genel cerrahi, genel poliklinik, nöroloji, psikiyatri, intaniye, çocuk, fizik tedavi, ağız ve diş laboratuvar cilt, ortopedi ve göz gibi branşlarda hizmet veren İnayet Topçuoğlu Devlet Hastanesi 35 uzman hekim ve 200’e yakın çalışanıyla bulunduğu bölgenin en önemli kurumu olmayı başardı.

İnayet Topçuoğlu Tıp Merkezi’nin kuruluşunu sağlayan ve daha sonra tam teşekküllü devlet hastanesine geçişinde büyük destek veren Gülsan Holding’in sosyal sorumluluk projeleri kapsamında önceliğinin eğitim ve sağlık olduğunu açıklayan Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Topçuoğlu yatırımlarının büyük bir bölümünü Gaziantep’e yaptıklarını ve Gaziantep’te büyüdüklerini ifade etti. Gülsan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Topçuoğlu yaptığı genel değerlendirmede sağlık hizmetinin büyük önem taşıdığına dikkat çekerek, “İnsan sağlığı her şeyin üzerinde büyük önem taşıyan bir olaydır. Geçtiğimiz gün açılışı Maliye Bakanımız Sayın Mehmet Şimşek tarafından gerçekleştirilen İnayet Topçuoğlu Hastanesi hepimizin ülkemize ve milletimize olan vefa borcunun farklı bir göstergesidir. Gülsan Holding bütün yatırımlarını Gaziantep’e yapmış olup kurum olarak büyüyüp geliştiği bu kente olan vefa borcunu da bu tür sosyal sorumluluk projeleriyle ödemeye çalışmaktadır. Hepimizin ortak görevi yaşadığımız kentin ve ülkemizin gelişmesi ve kalkınmasına katkı sağlamaktır. Kurum olarak eğitim ve sağlık önceliğimizdir” dedi.

"KURUMLAR KENTLERİNE SAHİP ÇIKMALI"

Gülsan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Topçuoğlu, kurum olarak Gaziantep’te yaptırılan bazı eserler hakkında da bilgi vererek, “Yaşadığınız kentte ve ülkede kazandığınızı mutlaka o kente ve ülkeye yatırmak ve bir bölümünü de çeşitli yollarla sosyal sorumluluk projeleri ve çeşitli desteklerle kentinize vermesi gerekir. Gülsan Holding bu anlamda birçok sosyal sorumluluk projesine destek verdiği gibi eğitime olan desteğini de sürekli arttırarak sürdürmektedir. Öncelikle OSB içerisinde inşa ettirerek Gaziantep Üniversitesine bağışladığımız Naci Topçuoğlu MYO bu gün binlerce gencimizin iş garantili meslek edinmeleri için önemli bir kurum olarak eğitim öğretim faaliyetlerini sürdürmektedir. Diğer taraftan otomotiv sektörüne yönelik yapımı süren Ali Topçuoğlu Endüstri Meslek Lisesi halen eğitim öğretim faaliyetlerini sürdüren Vedat Topçuoğlu Anadolu Lisesi eğitim alanında Gülsan Holding’in kentimize kazandırdığı önemli kurumlardır. Göllüce Mevkiinde bulunan İnayet Topçuoğlu Hastanesi, Ali Topçuoğlu Camii ve 4. OSB’de yer alan Mustafa Topçuoğlu Cami Gaziantep’te gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizden olup Kilis ilinde de bir aş evimiz bulunmakta ve buradan ihtiyaç sahiplerine sıcak yemek verilmektedir “ dedi.

Gaziantep Radyo Televizyon

BENZER HABERLER

Gaziantep Radyo Televizyon

İletişim Bilgilerimiz

Telefon numaramızdan ve mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

+90 342 230 36 36

info@grt.com.tr