Güvenevler Mahallesi 29063 Nolu Sokak No:18 Ay Plaza - Şehitkamil / Gaziantep
title icon
DOLAR

ALIŞ: 5,79 - SATIŞ: 5,80

title icon
EURO

ALIŞ: 6,42 - SATIŞ: 6,43


Kıbrıs'tan Sanko'ya teşekkür ziyareti
Kıbrıs'tan Sanko'ya teşekkür ziyareti

Kıbrıs'tan Sanko'ya teşekkür ziyareti

KKTC'de yerleşik Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Rektörü Prof. Dr. Necdet Osam, geçen yıl GAP turu sırasında trafik kazası geçiren öğrencilerinin tedavisinin gerçekleştirildiği Özel Sani Konukoğlu Hastanesi yetkililerine teşekkür ziyaretinde bulundu.

DAÜ Rektörü Prof. Dr. Osam, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Amca, DAÜ Yöneticisi Tevfik Yoldaş ve Gaziantep Bölge Sorumlusu Hakan Çayırgan ile birlikte, Özel Sani Konukoğlu Hastanesi Genel Müdürü Dr. Yusuf Ziya Yıldırım’ı ziyaret etti.

Öğrencilerinin geçen yıl düzenledikleri GAP turu sırasında Şanlıurfa – Gaziantep Otoyolu’nda trafik kazası geçirdiklerini ve yaralanan öğrencilerin çeşitli hastanelerde tedavi altına alındığını anımsatan Rektör Prof. Dr. Osam, öğrencilerin tedavileriyle yakından ilgilenen Genel Müdür Dr. Yusuf Ziya Yıldırım’a teşekkür etti.

Prof. Dr. Osam, “Öğrencilerimizin tedavileri ile yakından ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz. Özel Sani Konukoğlu Hastanesi, bu bölge için büyük bir şans. Öncelikle böyle bir sağlık kuruluşunu yaptırdıkları için Konukoğlu Ailesi’ne, siz değerli yöneticilerine ve büyük bir özveriyle görevlerini yerine getiren doktorundan hemşiresine kadar tüm sağlık personeline çok teşekkür ederim” dedi.

Dr. Yusuf Ziya Yıldırım ise “Bölgede sağlık hizmetinin öncüsü olan hastanemizin kapıları sağlık hizmetine ihtiyacı olan herkese açık. Ziyaretinizle bizleri mutlu ettiniz” diyerek memnuniyetini dile getirdi.

Ziyarette, Özel Sani Konukoğlu Hastanesi Satış ve Pazarlama Müdürü Orhan Ahi de hazır bulundu.

Gaziantep Radyo Televizyon

BENZER HABERLER

Gaziantep Radyo Televizyon

İletişim Bilgilerimiz

Telefon numaramızdan ve mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

+90 342 230 36 36

info@grt.com.tr