Güvenevler Mahallesi 29063 Nolu Sokak No:18 Ay Plaza - Şehitkamil / Gaziantep
title icon
DOLAR

ALIŞ: 6,10 - SATIŞ: 6,11

title icon
EURO

ALIŞ: 6,59 - SATIŞ: 6,60


Kaymakam Aydın, Durucu?yu ziyaret
Kaymakam Aydın, Durucu?yu ziyaret

Kaymakam Aydın, Durucu?yu ziyaret

Şahinbey Kaymakamı Selami Aydın, göreve yeni başlayan Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesi Yöneticisi Doç. Dr. Cengiz Durucu’yu ziyaret ederek hastane hakkında bilgi aldı.

Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesi’nde göreve yeni başlayan hastane yöneticisi Doç. Dr. Cengiz Durucu’yu ziyaret eden Şahinbey Kaymakamı Selami Aydın, hastaneyi gezerek incelemelerde bulundu. Hastane hakkında bilgi alan Selami Aydın, hasta ve yakınları ile sohbet edip, sıkıntılarını dinledi. Ziyaret sonrasında gazetecilere açıklama yapan Aydın, hastanenin genel durumunun iyi olduğunu kaydederek, “Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesi Gaziantep’in en eski hastanesidir. Hastanede 607 yatak kapasitesi var ve şu anda 564 hasta yatmakta. Hastanede 44 ayrı branşta hizmet verilmekte. Hangi hastalık olursa olsun hastanede tedavi edilmekteö diye konuştu.

Hastane yöneticisi Doç. Dr. Cengiz Durucu da, personellerinin yeni olduğunu ve özverili bir şekilde çalıştığını belirterek, “Daha önceden yapılan hizmet kalite araştırmalarında hastanemiz çok önde. Gerek Gaziantep gerekse Türkiye çapında bir çok anlamda önde hizmet vermekteyiz dedi. DHA

Gaziantep Radyo Televizyon

BENZER HABERLER

Gaziantep Radyo Televizyon

İletişim Bilgilerimiz

Telefon numaramızdan ve mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

+90 342 230 36 36

info@grt.com.tr