Güvenevler Mahallesi 29063 Nolu Sokak No:18 Ay Plaza - Şehitkamil / Gaziantep
title icon
DOLAR

ALIŞ: 6,73 - SATIŞ: 6,75

title icon
EURO

ALIŞ: 7,32 - SATIŞ: 7,33






Gaziantep'e 20 yeni ambulans
Gaziantep'e 20 yeni ambulans

Gaziantep'e 20 yeni ambulans

Ak Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, 20 adet yeni ambulansın Gaziantep İl Sağlık Müdürlüğü hizmetine tahsis edildiğini bildirdi.

Sağlıkta yaşanan değişimleri değerlendiren Erdoğan, ''AK Parti Gaziantep Milletvekillerimiz ile birlikte Sağlık Bakanlığı ile yapmış olduğumuz görüşmeler sonucunda, Gaziantep ilimize 2014 model 20 adet yeni ambulans tahsis edildiğini, ihtiyaçlarımızın giderilmesi noktasında çalışmalar devam edecek'' dedi.

''AK Parti Hükümetleriyle dünya çapında bir kapasite oluşturan ve ihtiyaç sahibi ülkelere de sağlık yardımı yapan ülkemiz, özellikle acil sağlık hizmetlerinde her gün daha ileriye gitmektedir.'' diyen Erdoğan açıklamasında şu ifadelere yer verdi, ''Gaziantep ilimizde 2003 yılında 7 Acil İstasyon da 7 Acil Ambulansı hizmet vermekteyken bugün 35 Acil İstasyonda 62 adet Tam Donanımlı Acil Yardım Ambulansı 539 personel ile 7 gün / 24 saat sağlık hizmeti siz değerli hemşerilerimizin ihtiyaçlarına daha hızlı bir şekilde cevap vermiş olacaktır. 2002 yılında ilimizde 4 adet Ultrason Cihazı varken bugün 191 adet Ultrason Cihazı; 2002 yılında ilimizde 25 adet olan Hemodiyaliz Cihazı varken bugün 297 adet Hemodiyaliz Cihazı hemşerilerimizin hizmetine sunulmuştur.

Biz Ak Parti olarak hayatın her alanın da hizmetin en iyisini bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da ilimize getirmeye devam edeceğiz. Ak Parti iktidarı hayalleri zorlayan ve yapılamaz denilenleri başaran bir iktidardır. İlimiz Ak Parti iktidarıyla büyük bir değişim yaşamaktadır. Değişimin en belirgin olduğu sektörlerden biri de sağlık alanıdır.

İlimizde yaşanan değişim sayesinde her türlü sağlık hizmeti verilmektedir. Tahsis edilen modern ve tam donamlı 20 adet ambulansımızın hizmete girmesiyle sağlık alanında ki kalitenin daha da yükselmesi hedeflenmektedir.'' İzzettin ENCU

Gaziantep Radyo Televizyon

BENZER HABERLER

Gaziantep Radyo Televizyon

İletişim Bilgilerimiz

Telefon numaramızdan ve mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

+90 342 230 36 36

info@grt.com.tr