Güvenevler Mahallesi 29063 Nolu Sokak No:18 Ay Plaza - Şehitkamil / Gaziantep
title icon
DOLAR

ALIŞ: 5,79 - SATIŞ: 5,80

title icon
EURO

ALIŞ: 6,42 - SATIŞ: 6,43


Sağlık için yürüdüler
Sağlık için yürüdüler

Sağlık için yürüdüler

Gaziantep Halk Sağlığı Müdürlüğü ve Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü çalışanları, sağlıklı yaşama dikkat çekmek için yürüyüş yaptı.

2014 yılının Sağlık Bakanlığı tarafından Sağlıklı Yaşam ve Hareket yılı ilan edilmesi nedeniyle Gaziantep Halk Sağlığı Müdürlüğü koordinatörlüğünde sağlıklı yaşama dikkat çekmek amacıyla her hafta farklı kurumlarla yürüyüş gerçekleştirileceği bildirildi.

Anneler Parkı’nda bir araya gelen Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve Halk Sağlığı Müdürlüğü çalışanları, sağlıklı yaşama dikkat çekmek amacıyla yaklaşık İbrahimli semtinde bulunan Anneler Parkı’nda bir yürüyüş gerçekleştirdi.

Yürüyüş ile alakalı bilgi veren Gaziantep Halk Sağlığı Müdürlüğü, Bulaşıcı Olmayan Hastalıklar Şubesi çalışanlarından Dr. Eda Oğan, “Bu yıl Sağlık Bakanlığı tarafından sağlıklı yaşam ve hareket yılı ilan edildiği için Gaziantep Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından her hafta farklı kurum ve kuruluşlarımızla yürüyüş etkinliklerimiz oluyor. Bu hafta Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü personeli ve Halk Sağlığı Müdürlüğü çalışanlarının da katıldığı bir yürüyüş gerçekleştirdik. Yıl sonuna kadar da yürüyüş etkinliklerimiz devam edecek. Yıl sonunda büyük bir etkinlik düzenlemeyi düşünüyoruz” dedi.

Yürüyüşe katılanlara yürüyüş sonunda elma ve su ikram edildi. (İHA)

Gaziantep Radyo Televizyon

BENZER HABERLER

Gaziantep Radyo Televizyon

İletişim Bilgilerimiz

Telefon numaramızdan ve mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

+90 342 230 36 36

info@grt.com.tr